Запровадять новий вид військової служби — призвані ФОПи отримають податкові пільги

News

Президент під час зустрічі з представниками Ради резервістів ЗС України обговорив зміни до законодавства, які стосуються військового резерву. Про це інформує сайт Міноборони.

Йшлося, зокрема, про проєкти законів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо окремих питань вдосконалення забезпечення організації виконання військового обов’язку в особливий період».

Перший документ пропонує запровадити новий вид військової служби — військова служба за призовом осіб із числа резервістів у особливий період, яка передбачає можливість призову резервістів в особливий період без оголошення мобілізації на строк до шести місяців.

Крім того, проєкт закону пропонує поширити на резервістів комплекс соціальних гарантій, які діють для мобілізованих осіб.

Другий законопроєкт — про внесення змін до ПКУ  — передбачає пільгове оподаткування фізичних осіб — підприємців у разі їхнього призову на військову службу за призовом осіб із числа резервістів у особливий період. На весь час такої служби вони звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на доходи фізичних осіб.

Джерело: kadrovik.ua

  • Поделиться:

Написать комментарий