Якою має бути оплата працівникам, що проходять службу у ЗСУ, якщо на підприємстві запроваджено простій із оплатою у розмірі 2/3 посадового окладу?

News

Як роз’яснює Держпраці, незалежно від запровадження на підприємстві простою, за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток (стаття 119 КЗпП України).

Джерело: kadrovik.ua

  • Поділитися:

Залишити коментар