Стало відомо, скільки з ПДФО та ЄСВ будуть відраховувати на накопичувальні пенсії

News

Фінансування накопичувальних пенсій буде відбуватися коштом ЄСВ та ПДФО. З кожного з них до накопичувальної системи буде йти 2%. Про це Liga.net повідомила голова Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

Вочевидь, йдеться не про те, що на накопичувальні пенсії піде по 2% від сплаченого, а те, що на них будуть виділяти 2% із 18% податку на доходи фізосіб та 2% з 22% ЄСВ.

За словами Г. Третьякової, це компромісне рішення, ухвалене для уникнення підвищення навантаження на бізнес. Комітет ВРУ вже отримав від Мінсоцполітики оновлений текст відповідного законопроєкта  № 2683д.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що для фінансування накопичувальних пенсій слід підвищити ЄСВ. Зокрема, подібні ініціативи було закладено у первісний законопроєкт від Мінсоцполітики.

Галина Третьякова додала, що система накопичувальних пенсій буде працювати через центрального адміністратора, яким стане спеціально створений державний орган, що адмініструватиме накопичувальні рахунки українців. На думку депутата, до кінця лютого законопроєкт буде винесено на голосування в парламенті, а ухвалено в цілому — до закінчення п’ятої сесії.

Джерело: kadrovik.ua

  • Поділитися:

Залишити коментар