Дистанційне проведення співбесід суб’єктом призначення під час конкурсів на посади державної служби

News

Під час засідання Кабінету Міністрів України внесено зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. Таким чином, положення Порядку приведено у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань держаної служби» від 23 лютого 2021 року № 1285-ІХ.

Зокрема, передбачено можливість проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу дистанційно в режимі відеоконференції. Брати участь дистанційно у засіданнях конкурсних комісій відтепер можуть і члени конкурсних комісій.

«Це важливе рішення, яке дозволить убезпечити як кандидатів, так і представників конкурсних комісій. Адже такі норми дозволять дотримуватися правил соціального дистанціювання та запобігати поширенню на території України гострої респіраторної хвороби. Маємо зробити все можливе, щоб забезпечити належні умови проведення конкурсів навіть за умов посилення карантинних обмежень», — зазначила Голова НАДС Наталія Алюшина.

Також зменшено кількість кандидатур, які визначаються для обрання переможця конкурсу з п’яти до трьох осіб.

Крім цього, Порядком передбачається врегулювання питань щодо дії укладених контрактів на період дії карантину, та оголошення конкурсів на посади, що обіймають особи, призначені за процедурою добору.

Джерело: kadrovik.ua

Залишити коментар