Чи може працівник звернутися до суду у разі порушення своїх трудових прав у період карантину?

News

Так, може.

Статтею 233 Кодексу законів про працю (далі — КЗпП) визначено строки звернення до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду за вирішенням трудових спорів.

Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 30 березня 2020 року № 540-IX КЗпП було доповнено главою XIX «Прикінцеві положення», пунктом 1 якої передбачено, що під час дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строки, визначені статтею 233 КЗпП, продовжуються на строк дії такого карантину.

У кожному випуску журналу КАДРОВИК.UA або в електронній версії «КАДРОВИК.UA» Живому журналі Ви знайдете номер телефону «Гарячої лінії», а також Ваш персональний код для «Гарячої лінії», назвавши який зможете отримати безлімітну можливість консультації з експертом.

Джерело: kadrovik.ua

Написать комментарий